Dodatkowa polisa dla dziecka? Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Żywiołowość dzieci potrafi czasem doprowadzić do nieszczęśliwego wypadku. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad dodatkowym ubezpieczeniem dla swojej pociechy.

 

Dla każdego rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie malucha. Aby zagwarantować mu odpowiednią pomoc warto pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu. Jakie korzyści może ono przynieść?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Takie ubezpieczenie dla dziecka, jest w stanie pokryć koszty leczenia i hospitalizacji malucha. Nawet w skrajnie trudnych przypadkach.

Assistance

To całodobowa pomoc konsultantów na liniach telefonicznych. Dzięki takiemu ubezpieczeniu zyskamy szybką i sprawną informacje na temat medycznych placówek, lekarzy czy aptek.

Ochrona rodzica

Zazwyczaj ubezpieczenie dziecka gwarantuje jego zabezpieczenie w momencie śmierci, choroby czy trwałego kalectwa rodzica. 

Gromadzenie kapitału

Niektóre z ubezpieczeń posiadają dodatkowy punkt, mówiący o ustanowieniu celu. To właśnie za sprawą zdrowotnej polisy odkładana będzie część pieniędzy, pochodzących ze składki. Fundusze te mogą się okazać przydatne w dorosłym życiu i być wykorzystane na wesele, naukę, mieszkanie i inne wydatki.

Gdzie szukać odpowiedniego ubezpieczenia dziecka?

Ze względu na mnogość ofert na rynku pomocna może się okazać porównywarka ubezpieczeń. Stworzy dla nas zestawienie najtańszych i najkorzystniejszych opcji – zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica!

 

Pozostałe wpisy:

Wypowiedzenie OC po złomowaniu

Samochód z Włoch. Jak go sprowadzić, aby nie żałować?

Mandat z fotoradaru

Jazda na niemieckich tablicach

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/